“PARĘ DNI W KTW” Documentary - Trailer #1 - 2015

Opis wydawcy

Wydawnictwo to zapis pierwszego na świecie koncertu łączącego muzykę symfoniczną i rap, wzbogacone o DVD zawierające video z koncertu oraz film dokumentalny z przygotowań i prób do niego.
Miuosh ma 28 lat, 5 złotych płyt i jedną platynową. W marcu wystąpił z orkiestrą, która ma 79 lat i nagrała ponad 200 płyt. Miuosh oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia łącząc siły, udowodnili nam, że dobra muzyka nie zna granic.

Takiego koncertu jeszcze nie było. Hip-hop w wydaniu symfonicznym po raz pierwszy usłyszeliśmy w Katowicach. To dość naturalne, że to właśnie w Katowicach w jednym projekcie spotkają się muzycy symfoniczni i hip-hopowcy. Przecież nowa siedziba NOSPRu sąsiaduje z Bogucicami, jednym z inkubatorów polskiego rapu.

Za aranżację muzyki w całości odpowiada Radzimir Dębski, komponujący pod pseudonimem Jimek – artysta, o którym zrobiło się głośno po tym, jak jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3.000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki. Gościnnie wystąpili między innymi Joka czy Katarzyna Golomska z zespołu Lilly Hates Roses.

DVD

 1. "Parę dni w KTW" - film dokumentalny
 2. Fragmenty koncertu Mioush/Jimek/NOSPR
 3. Bawełna
 4. Nie mamy skrzydeł
 5. Za Tobą feat. Kasia Golomska
 6. Reprezentant feat. Joka
 7. Piąta strona świata feat. Jan "Kyks" Skrzek
 8. Cisza (Jan "Kyks" Skrzek Tribute)
 9. Dowód

  • materiały dodatkowe

Realizacja filmu dokumentalnego z wydarzenia, które miało miejsce w nowej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej w Katowicach.

Produkcja: Paweł Bukowski & Grzegorz Hospod
Zdjęcia lotnicze: Cinematicartists
Montaż: Paweł Bukowski
Występują:
Miłosz "Miuosh" Borycki
Radzimir "Jimek" Dębski
Katarzyna Golańska
Michał "Joka" Marten
Bartosz "Booryz" Borycki
oraz muzycy i pracownicy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia